Górny

To najnowszy projekt Goorala, na realizację którego artysta czekał kilkanaście lat. Górny bazuje w okolicach techno, minimal i tekhouse. Podczas scenicznego live actu artysta wyraża się przez komputer, sterowniki midi, syntezatory i beatbox, czyli urządzenia toważyszące Gooralowi od ponad 10 lat na scenie.

Psio Crew

Tu Gooral zaczął przygodę łączenia tradycyjnych utworów góralskich z elektroniką. Tą elektro-góralską kapelę ziomalską Gooral założył razem z Maciejem Szymonowiczem. Zespól, który w latach świetności liczył 9 osób zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą z repertuarem „Szumi Jawor Soundsystem”. Więcej informacji na temat Psio Crew znajdziecie na www.psiocrew.pl

Gooral – Mazowsze

To projekt zainicjowany przez Jurka Owsiaka. Gooral zmierzył sie po części z repertuarem Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze łącząc go ze swoimi dzwiękami. Premiera projektu odbyła się na Przystanku Woodstock przed kilkuset tysięczną publicznością, a retransmisje z koncertu można było zobaczyć i posłuchać w TVP2. Projekt nie ma swojej oficjalnej strony, zapraszamy do obejrzenia live z Woodstocku poniżej.