Premiera płyty


Ludzie kochani z dumą ogłaszam , że oficjalna premiera mojej pierwszej autorskiej płyty zatytułowanej ETHNO ELEKTRO przypada na 26.04, czyli wtorek po świętach, zapraszam serdecznie do zakupu płyty.

Pozdrawiam, Gooral.

I announce you my 1st solo album „Ethno Elektro”(SP Records) relase date- 26.04.2011!
Since that date you can buy it in all records stores in Poland.

Hope to see you on concerts!

Gooral

Related Posts
Showing 5 comments
 • duduś

  rewelacyjny materiał. bardzo wysmakowany, świeży album. szczerze polecam 🙂

 • RudyM

  Po pierwszym wysluchaniu i obejrzeniu „Karczamerczki” pomyślałem, że jej auto może robić naprawdę dobry kawał muzyki. Trzy dni temu kupiłem „Ethno Electro” i miałem rację… Cały album stanowi niesamowitą podróż w dźwiękach elektroniczego folkloru muzycznego. A „Karczmareczka” zyskała godnych swojej jakości 13 towarzyszy (ze szczególnym uwzględnieniem kawałków: „Who is your god”; „W moim ogródecku”; „Music for a while” oraz według mnie bezkonurencyjnego „Taveler”).

  pozdrawiam i czekam na więcej.

 • techno

  Ja i tak najbardziej lubię Nadzieje sieje:) Album rewelacyjny:D Jak tylko do mnie dotarł, zrzuciłem sobie do samochodu i… nie mogę przestać słuchać! W domu jest to samo!

 • Martośka

  TAK, TAK, TAK, TAK !!! Płyta jest mega .!! Od razu po premierze poleciałam do empiku i dokonałam zakupu ; )) teraz co wieczór , leżąc i omiatając wzrokiem sufit, odlatuje przy 'Ethno Elektro’ . SZACUNEK !

 • Ada

  po programie w TVP1 zaskovzyl mnie niesamowity glos wokalistki. muzyka super, dzis zakupię plyte! brawo dla Was!

INNE PROJEKTY